Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Abildsø IL Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Abildsø IL Jenter 9 (født 2012) Søndag
Abildsø IL Jenter 10 (født 2011) Lørdag
Abildsø IL Jenter 10 (født 2011) Søndag
Aremark IF Jenter 10 (født 2011) Lørdag
Askim Fotball Jenter 9 (født 2012) Søndag
Askim Fotball Jenter 9 (født 2012) Søndag
Askim Fotball Jenter 10 (født 2011) Søndag
Askim Fotball ꧁𝐿𝑢𝑛𝑎꧂ Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Barkåker IF Jenter 10 (født 2011) Søndag
Begby IL J7 (f 2014) Søndag Jenter 7 (født 2014) Søndag
Begby IL J7 (f 2014) Søndag Jenter 7 (født 2014) Søndag
Begby IL Jenter 10 (født 2011) Lørdag
Begby IL Jenter 12 (født 2009) Søndag
Begby IL Jenter 15 (født 2006) Søndag
Begby IL Jenter 15 (født 2006) Søndag
Berg IL Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Berg IL Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Berg IL Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Borgar, IL J6 (f 2015) Søndag Borgarjenter Jenter 6 (født 2015) Søndag
Borgen IL Jenter 13 (født 2008) Søndag
Borgen IL Jenter 13 (født 2008) Søndag
Drammens BK Jenter 13 (født 2008) Søndag
Driv Idrettslag - Fotball Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Driv Idrettslag - Fotball Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Driv Idrettslag - Fotball supergirls Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Driv Idrettslag - Fotball IL Jenter 13 (født 2008) Lørdag
Driv Idrettslag - Fotball IL 2 Jenter 13 (født 2008) Lørdag
Driv Idrettslag - Fotball Jenter 15 (født 2006) Søndag
Driv Idrettslag - Fotball J16 (f 2005) Søndag Jenter 16 (født 2005) Søndag
Drøbak-Frogn IL Dfi j09 Stars Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Drøbak-Frogn IL 1 DFI Stars Jenter 10 (født 2011) Søndag
Drøbak-Frogn IL 2 DFI Daimond Jenter 10 (født 2011) Søndag
Eika Krapfoss, Fotballklubben J7 (f 2014) Søndag 1 Hvit Jenter 7 (født 2014) Søndag
Eika Krapfoss, Fotballklubben Grønn Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Eika Krapfoss, Fotballklubben Jenter 10 (født 2011) Lørdag
Eika Krapfoss, Fotballklubben Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Eika Krapfoss, Fotballklubben Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Eika Krapfoss, Fotballklubben Jenter 13 (født 2008) Søndag
Eika Krapfoss, Fotballklubben Jenter 13 (født 2008) Søndag
Eika Krapfoss, Fotballklubben J16 (f 2005) Søndag Jenter 16 (født 2005) Søndag
Eika Krapfoss, Fotballklubben J16 (f 2005) Søndag Jenter 16 (født 2005) Søndag
Ekholt BK J7 (f 2014) Søndag Jenter 7 (født 2014) Søndag
Ekholt BK J7 (f 2014) Søndag Jenter 7 (født 2014) Søndag
Ekholt BK Jenter 8 (født 2013) Søndag
Ekholt BK Jenter 14 (født 2007) Lørdag
Ekholt BK Jenter 15 (født 2006) Søndag
Ekholt BK Jenter 15 (født 2006) Søndag
Ekholt BK J16 (f 2005) Søndag Jenter 16 (født 2005) Søndag
Fjellhamar Jenter 12 (født 2009) Søndag
Flisbyen Senior Søndag
Hafslund IF Jenter 12 (født 2009) Søndag
Haugerud IF Jenter 14 (født 2007) Lørdag
Haugerud IF Jenter 14 (født 2007) Lørdag
Hauketo IF Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Heming, IL Senior Søndag
Hobøl IL - Fotball Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Holmlia SK Løvinnene Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Holmlia SK J16 (f 2005) Søndag Jenter 16 (født 2005) Søndag
HSV Fotball J6 (f 2015) Søndag stjernene Jenter 6 (født 2015) Søndag
HSV Fotball J7 (f 2014) Søndag Blå Jenter 7 (født 2014) Søndag
HSV Fotball J7 (f 2014) Søndag Gul Jenter 7 (født 2014) Søndag
HSV Fotball J7 (f 2014) Søndag Rød Jenter 7 (født 2014) Søndag
HSV Fotball J7 (f 2014) Søndag 1HSV Unicorns pink Jenter 7 (født 2014) Søndag
HSV Fotball J7 (f 2014) Søndag 3HSV Unicorns rose Jenter 7 (født 2014) Søndag
HSV Fotball 1 HSV LILLA Jenter 9 (født 2012) Søndag
Hvaler IL Jenter 14 (født 2007) Lørdag
Kambo IL J7 (f 2014) Søndag Jenter 7 (født 2014) Søndag
Kambo IL Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Kambo IL Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Kløfta Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Kløfta Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Kolbotn IL J6 (f 2015) Søndag 2Kolbotn Hvit Jenter 6 (født 2015) Søndag
Kolbotn IL J6 (f 2015) Søndag 3Kolbotn Rød Jenter 6 (født 2015) Søndag
Kolbotn IL J6 (f 2015) Søndag 1Kolbotn Blå Jenter 6 (født 2015) Søndag
Kolbotn IL J7 (f 2014) Søndag B Jenter 7 (født 2014) Søndag
Kolbotn IL J7 (f 2014) Søndag A Jenter 7 (født 2014) Søndag
Kolbotn IL J7 (f 2014) Søndag C Jenter 7 (født 2014) Søndag
Kolbotn IL J7 (f 2014) Søndag D Jenter 7 (født 2014) Søndag
Kolbotn IL stjernene Rød Jenter 8 (født 2013) Søndag
Kolbotn IL stjernene blå Jenter 8 (født 2013) Søndag
Kolbotn IL Kolbotngjengen Blå Jenter 9 (født 2012) Søndag
Kolbotn IL Kolbotngjengen Rød Jenter 9 (født 2012) Søndag
Kolbotn IL Kolbotngjengen Hvit Jenter 9 (født 2012) Søndag
Kongsten IF Jenter 10 (født 2011) Søndag
Kråkerøy IL Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Kråkerøy IL Jenter 10 (født 2011) Lørdag
Kråkerøy IL Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Kråkerøy IL Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Kvik Halden FK J7 (f 2014) Søndag Rød Jenter 7 (født 2014) Søndag
Kvik Halden FK Rød Jenter 8 (født 2013) Søndag
Kvik Halden FK Emma Dahl Bjørneby Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Kvik Halden FK Rød Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Lervik IF J7 (f 2014) Søndag 2 Lervik Jenter 7 (født 2014) Søndag
Lervik IF J7 (f 2014) Søndag 1 Lervik Jenter 7 (født 2014) Søndag
Lervik IF Jenter 8 (født 2013) Søndag
Lervik IF Hvit Jenter 10 (født 2011) Søndag
Lervik IF Grønn Jenter 10 (født 2011) Søndag
Lillestrøm Lsk Boa Gul Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Lillestrøm Lsk Boa Svart Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Lisleby FK Gul Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Lisleby FK Grønn Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Lyn Fotball 2Lyn Hvit Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Lyn Fotball 1Lyn Rød Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Lyn Fotball 3Lyn blå Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Lyn Fotball 1 Lyn Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Manglerud Star Fotball,IL J7 (f 2014) Søndag 2Unicorn Jenter 7 (født 2014) Søndag
Manglerud Star Fotball,IL J7 (f 2014) Søndag 1Ladybugs Jenter 7 (født 2014) Søndag
Manglerud Star Fotball,IL Senior Søndag
Nesjar IF Senior Søndag
Nesodden IF Jenter 2009 Tangen Jenter 12 (født 2009) Søndag
Nesodden IF Jenter 13 (født 2008) Lørdag
Nesodden IF Jenter 15 (født 2006) Søndag
Nesodden IF 2 Jenter 15 (født 2006) Søndag
Nittedal 3 Lilla Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Nittedal 2 Blå Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Nittedal 1 Rød Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Nordstrand IF 2 hvit Jenter 14 (født 2007) Lørdag
Oppegård IL Stolt 2 Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Oppegård IL Stolt 1 Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Rakkestad IF Jenter 10 (født 2011) Lørdag
Rapid Athene J7 (f 2014) Søndag 2013/2014 Jenter 7 (født 2014) Søndag
Rapid Athene J7 (f 2014) Søndag Jenter 7 (født 2014) Søndag
Rapid Athene Jenter 8 (født 2013) Søndag
Raumnes & Årnes Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Rolvsøy IF J17 (f 2004) Søndag Jenter 17 (født 2004) Søndag
Rolvsøy IF J17 (f 2004) Søndag Jenter 17 (født 2004) Søndag
Rygge IL Rød Jenter 11 (født 2010) Søndag
Rygge IL Hvit Jenter 11 (født 2010) Søndag
Råde IL Jenter 13 (født 2008) Søndag
Råde IL Jenter 14 (født 2007) Lørdag
Råde IL J16 (f 2005) Søndag Jenter 16 (født 2005) Søndag
Råde IL J16 (f 2005) Søndag Jenter 16 (født 2005) Søndag
Råde IL Senior Søndag
Røa IL Jenter 14 (født 2007) Lørdag
Røa IL Jenter 14 (født 2007) Lørdag
Røa IL Jenter 14 (født 2007) Lørdag
Røa IL Jenter 14 (født 2007) Lørdag
Røa IL Jenter 14 (født 2007) Lørdag
Saltnes Sportsklubb SSK Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Sarpsborg FK Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Sarpsborg FK Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Sarpsborg FK Jenter 11 (født 2010) Søndag
Sarpsborg FK Jenter 11 (født 2010) Søndag
Selbak TIF Jenter 10 (født 2011) Søndag
Skjeberg SK Jenter 9 (født 2012) Søndag
Skjeberg SK Jenter 10 (født 2011) Lørdag
Skjeberg SK Jenter 13 (født 2008) Lørdag
Skjetten Bier Hvit Jenter 9 (født 2012) Søndag
Skogstrand IL 9-er lag Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Skoppum IL J16 (f 2005) Søndag Jenter 16 (født 2005) Søndag
Snarøya SK Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Snarøya SK Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Snarøya SK Jenter 8 (født 2013) Søndag
Snarøya SK Jenter 8 (født 2013) Søndag
Snarøya SK Pop its Jenter 9 (født 2012) Søndag
Snarøya SK Wacky tracks Jenter 9 (født 2012) Søndag
Snarøya SK Squishy Jenter 9 (født 2012) Søndag
Snarøya SK Snarøya1B Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Snarøya SK Snarøya1A Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Snarøya SK 1C Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Snarøya SK 1C Jenter 11 (født 2010) Søndag
Snarøya SK Snarøya1A Jenter 11 (født 2010) Søndag
Snarøya SK Snarøya1B Jenter 11 (født 2010) Søndag
Sprint-Jeløy, SK J7 (f 2014) Søndag 1 Respect Jenter 7 (født 2014) Søndag
Sprint-Jeløy, SK J7 (f 2014) Søndag Friends Jenter 7 (født 2014) Søndag
Sprint-Jeløy, SK J7 (f 2014) Søndag FairPlay Jenter 7 (født 2014) Søndag
Sprint-Jeløy, SK 2 Hvit Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Sprint-Jeløy, SK 1 Blå Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Sprint-Jeløy, SK 1 Sprint-Jeløy Rosa Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Sprint-Jeløy, SK 2 Sprint-Jeløy Lilla Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Sprint-Jeløy, SK Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Sprint-Jeløy, SK Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Sprint-Jeløy, SK Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Stabæk Fotball Senior Søndag
Tistedalen TIF Jenter 8 (født 2013) Søndag
Tistedalen TIF Jenter 9 (født 2012) Søndag
Tistedalen TIF Jenter 9 (født 2012) Søndag
Torp IF J7 (f 2014) Søndag Jenter 7 (født 2014) Søndag
Trosvik IF Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Trosvik IF Rød Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Trosvik IF Rød Jenter 10 (født 2011) Søndag
Trosvik IF Hvit Jenter 11 (født 2010) Søndag
Trosvik IF Rød Jenter 11 (født 2010) Søndag
Trøgstad/Båstad Fotballklubb Jenter 10 Blå Jenter 10 (født 2011) Lørdag
Trøgstad/Båstad Fotballklubb Jenter 10 Gul Jenter 10 (født 2011) Lørdag
Trøgstad/Båstad Fotballklubb Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Trøgstad/Båstad Fotballklubb Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Trøgstad/Båstad Fotballklubb Jenter 14 (født 2007) Lørdag
Tune IL Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Tune IL Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Tune IL Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Tune IL Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Tune IL Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Tune IL Jenter 11 (født 2010) Søndag
Tune IL Jenter 11 (født 2010) Søndag
Ullern IF Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Ullern IF Jenter 9 (født 2012) Lørdag
Vansjø/Svinndal IL Jentene Jenter 10 (født 2011) Lørdag
Vansjø/Svinndal IL Jenter 10 (født 2011) Søndag
Varteig IL Jenter 10 (født 2011) Lørdag
Yven IF Jenter 11 (født 2010) Lørdag
Årvoll IL Lilla Jenter 14 (født 2007) Lørdag
Årvoll IL Blå Jenter 14 (født 2007) Lørdag
Ås IL Fotball Grønn Jenter 10 (født 2011) Søndag
Ås IL Fotball Hvit Jenter 11 (født 2010) Søndag
Ørje IL Rød Jenter 10 (født 2011) Søndag
Ørje IL Grønn Jenter 10 (født 2011) Søndag
Øvrevoll Hosle IL Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Øvrevoll Hosle IL Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Øvrevoll Hosle IL Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Øvrevoll Hosle IL Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Øvrevoll Hosle IL Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Øvrevoll Hosle IL Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Øvrevoll Hosle IL Jenter 12 (født 2009) Lørdag
Øvrevoll Hosle IL Rød Jenter 13 (født 2008) Lørdag
Øvrevoll Hosle IL Blå Jenter 13 (født 2008) Lørdag
Øvrevoll Hosle IL Gul Jenter 13 (født 2008) Lørdag
Øvrevoll Hosle IL Grønn Jenter 13 (født 2008) Lørdag
Øvrevoll Hosle IL Hvit Jenter 13 (født 2008) Lørdag