Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Aremark IF Jenter 10 (født 2012) Lørdag
Aremark IF Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Asker SKK Bondi Bluebirds Jenter 10 (født 2012) Søndag
Asker SKK Jansløkka Jenter 10 (født 2012) Søndag
Askim Fotball blå Jenter 10 (født 2012) Søndag
Askim Fotball hvit Jenter 10 (født 2012) Søndag
Askim Fotball gul Jenter 11 (født 2011) Søndag
Begby IL Jenter 13 (født 2009) Søndag
Berg IL Jenter 9 (født 2013) Lørdag
Berg IL Jenter 10 (født 2012) Lørdag
Berg IL Jenter 10 (født 2012) Lørdag
Bjørndal IF Jenter 9 (født 2013) Lørdag
Bjørndal IF Jenter 9 (født 2013) Søndag
Bjørndal IF Jenter 11 (født 2011) Lørdag
Bjørndal IF Jenter 11 (født 2011) Lørdag
Bjørndal IF Jenter 11 (født 2011) Søndag
Bjørndal IF Jenter 11 (født 2011) Søndag
Borgar, IL Borgarjenter Blå Jenter 6 og7 (født 2015 og 2016) Lørdag
Bygdø Monolitten Idrettslag STJERNE Jenter 11 (født 2011) Søndag
Bygdø Monolitten Idrettslag Jenter 11 (født 2011) Søndag
Driv Idrettslag - Fotball Jenter 9 (født 2013) Lørdag
Drøbak-Frogn IL DFI Tigers Jenter 9 (født 2013) Søndag
Drøbak-Frogn IL DFI Panthers Jenter 9 (født 2013) Søndag
Drøbak-Frogn IL Jenter 10 (født 2012) Søndag
Drøbak-Frogn IL Jenter 10 (født 2012) Søndag
Drøbak-Frogn IL 1 DFI Stars Jenter 11 (født 2011) Lørdag
Drøbak-Frogn IL Jenter 16 og17 (født 2005/2006) Søndag
Drøbak-Frogn IL Jenter 16 og17 (født 2005/2006) Søndag
Eika Krapfoss, Fotballklubben grønn Jenter 6 og 7 (født 2015 og 2016) Søndag
Eika Krapfoss, Fotballklubben grønn Jenter 8 (født 2014) Søndag
Eika Krapfoss, Fotballklubben 1 Eika Grønn Jenter 11 (født 2011) Søndag
Eika Krapfoss, Fotballklubben 2 Eika Hvit Jenter 11 (født 2011) Søndag
Eika Krapfoss, Fotballklubben Jenter 12 (født 2010) Søndag
Eika Krapfoss, Fotballklubben Jenter 12 (født 2010) Søndag
Eiker/Kvikk, IF Senior Lørdag (født 2004 eller tidligere)
Ekholt BK 1 Ekholt Rød Jenter 8 (født 2014) Lørdag
Ekholt BK 2 Ekholt Blå Jenter 8 (født 2014) Lørdag
Ekholt BK Blå Jenter 9 (født 2013) Søndag
Ekholt BK Rød Jenter 9 (født 2013) Søndag
Ekholt BK Jenter 11 (født 2011) Søndag
Ekholt BK Blå Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Ekholt BK Rød Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Ekholt BK - Blå Jenter 14 og 15 (født 2007/2008) Lørdag
Ekholt BK - Rød Jenter 14 og 15 (født 2007/2008) Lørdag
Falk, SK Jenter 9 (født 2013) Lørdag
Falk, SK Jenter 10 (født 2012) Lørdag
Fet IL Senior Lørdag (født 2004 eller tidligere)
Fjellhamar Hvit Jenter 13 (født 2009) Lørdag
Fjellhamar Sort Jenter 13 (født 2009) Lørdag
Fjellhamar Hvit Jenter 13 (født 2009) Søndag
Fjellhamar Sort Jenter 13 (født 2009) Søndag
Fredrikstad FK Senior Lørdag (født 2004 eller tidligere)
Frisk Asker, IF Jenter 13 (født 2009) Lørdag
Frisk Asker, IF Jenter 13 (født 2009) Lørdag
Frisk Asker, IF Jenter 13 (født 2009) Søndag
Frisk Asker, IF Jenter 13 (født 2009) Søndag
Gresvik IF Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Gresvik IF Jenter 12 (født 2010) Søndag
Gresvik IF Jenter 13 (født 2009) Lørdag
Gresvik IF Jenter 13 (født 2009) Lørdag
Gresvik IF Jenter 13 (født 2009) Søndag
Gresvik IF Jenter 13 (født 2009) Søndag
Grüner Fotball IL Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Grüner Fotball IL Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Hafslund IF Jenter 12 (født 2010) Søndag
Hafslund IF Hvit Jenter 13 (født 2009) Lørdag
Hafslund IF Sort Jenter 13 (født 2009) Lørdag
Heming, IL 1 Heming Reds Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Heming, IL 2 Heming Spurs Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Heming, IL 3 Heming Hvit Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Heming, IL Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Hobøl IL - Fotball Jenter 6 og 7 (født 2015 og 2016) Søndag
Hobøl IL - Fotball Jenter 10 (født 2012) Søndag
HSV Fotball Blå Jenter 8 (født 2014) Søndag
HSV Fotball Jenter 14 og 15 (født 2007/2008) Lørdag
HSV Fotball Jenter 14 og 15 (født 2007/2008) Lørdag
Høvik IF Hvit Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Høvik IF Blå Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Høvik IF Hvit Jenter 12 (født 2010) Søndag
Høvik IF Blå Jenter 12 (født 2010) Søndag
Høybråten og Stovner IL ROSA Jenter 14 og 15 (født 2007/2008) Lørdag
Høybråten og Stovner IL HVIT Jenter 14 og 15 (født 2007/2008) Lørdag
Høybråten og Stovner IL Jenter 16 og 17 (født 2005/2006) Lørdag
Høybråten og Stovner IL Jenter 16 og 17 (født 2005/2006) Lørdag
Høybråten og Stovner IL Jenter 16 og17 (født 2005/2006) Søndag
Høybråten og Stovner IL Jenter 16 og17 (født 2005/2006) Søndag
Idd Sportsklubb Jenter 9 (født 2013) Søndag
Jutul, IL Grønn Jenter 9 (født 2013) Lørdag
Jutul, IL Hvit Jenter 9 (født 2013) Lørdag
Kambo IL Jenter 8 (født 2014) Søndag
Kambo IL Jenter 8 (født 2014) Søndag
Kambo IL Girlpower Jenter 9 (født 2013) Lørdag
Kambo IL Supergirls Jenter 9 (født 2013) Lørdag
Kambo IL Jenter 10 (født 2012) Lørdag
Kambo IL Kambo IL Jenter 13 (født 2009) Lørdag
Kambo IL Jenter 13 (født 2009) Lørdag
Karlshus Girls 2013 Jenter 9 (født 2013) Lørdag
KFUM-Kam. Oslo Blå Jenter 8 (født 2014) Lørdag
KFUM-Kam. Oslo Rød Jenter 8 (født 2014) Lørdag
Kløfta Jenter 10 (født 2012) Lørdag
Kløfta Jenter 10 (født 2012) Lørdag
Kolbotn IL Hvit Jenter 6 og 7 (født 2015 og 2016) Søndag
Kolbotn IL Gul Jenter 6 og 7 (født 2015 og 2016) Søndag
Kolbotn IL Blå Jenter 6 og 7 (født 2015 og 2016) Søndag
Kolbotn IL Stjernene United Jenter 9 (født 2013) Søndag
Kolbotn IL Stjernene Spurs Jenter 9 (født 2013) Søndag
Kongsten IF Jenter 8 (født 2014) Lørdag
Kongsten IF Rosa Jenter 11 (født 2011) Søndag
Kongsten IF Hvit Jenter 11 (født 2011) Søndag
Kongsvinger IL Fotball 1 Lilla Jenter 9 (født 2013) Søndag
Kongsvinger IL Fotball 2 Rosa Jenter 9 (født 2013) Søndag
Kongsvinger IL Fotball Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Kongsvinger IL Fotball Jenter 13 (født 2009) Lørdag
Kråkerøy IL Jenter 6 og7 (født 2015 og 2016) Lørdag
Kråkerøy IL Jenter 6 og7 (født 2015 og 2016) Lørdag
Kråkerøy IL Jenter 6 og7 (født 2015 og 2016) Lørdag
Kråkerøy IL Hvit Jenter 10 (født 2012) Søndag
Kråkerøy IL Grønn Jenter 10 (født 2012) Søndag
Kråkerøy IL Grønn Jenter 11 (født 2011) Søndag
Kråkerøy IL Hvit Jenter 11 (født 2011) Søndag
Kvik Halden FK Jenter 8 (født 2014) Lørdag
Kvik Halden FK Jenter 9 (født 2013) Lørdag
Langhus IL Fotball Rosa Jenter 8 (født 2014) Lørdag
Langhus IL Fotball Lilla Jenter 8 (født 2014) Søndag
Langhus IL Fotball Tigers Jenter 9 (født 2013) Søndag
Lervik IF Hvit Jenter 6 og7 (født 2015 og 2016) Lørdag
Lervik IF Grønn Jenter 6 og7 (født 2015 og 2016) Lørdag
Lervik IF Jenter 8 (født 2014) Lørdag
Lervik IF Jenter 9 (født 2013) Lørdag
Lervik IF Jenter 9 (født 2013) Søndag
Lervik IF Jenter 11 (født 2011) Lørdag
Lervik IF Jenter 11 (født 2011) Lørdag
Lervik IF Jenter 14 og 15 (født 2007/2008) Lørdag
Lervik IF Jenter 16 og 17 (født 2005/2006) Lørdag
Lillehammer KFK Senior Lørdag (født 2004 eller tidligere)
Lommedalens IL Jenter 14 og 15 (født 2007/2008) Lørdag
Lommedalens IL Jenter 14 og 15 (født 2007/2008) Lørdag
Lommedalens IL Jenter 14 og 15 (født 2007/2008) Lørdag
Lyn Fotball Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Lyn Fotball Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Lyn Fotball Tåsen Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Mandalskameratene, FK Jenter 10 (født 2012) Søndag
Mandalskameratene, FK Jenter 11 (født 2011) Søndag
Manglerud Star Fotball,IL Grønn Jenter 8 (født 2014) Søndag
Manglerud Star Fotball,IL Gul Jenter 8 (født 2014) Søndag
Manglerud Star Fotball,IL Blå Jenter 8 (født 2014) Søndag
Manglerud Star Fotball,IL Jenter 9 (født 2013) Lørdag
Manglerud Star Fotball,IL Grønn Jenter 10 (født 2012) Søndag
Manglerud Star Fotball,IL Gul Jenter 10 (født 2012) Søndag
Manglerud Star Fotball,IL Blå Jenter 10 (født 2012) Søndag
Manglerud Star Fotball,IL Jenter 12 (født 2010) Søndag
Manglerud Star Fotball,IL M/S Gul Jenter 14 og 15 (født 2007/2008) Lørdag
Manglerud Star Fotball,IL M/S Grønn Jenter 14 og 15 (født 2007/2008) Lørdag
Navestad IF Senior Lørdag (født 2004 eller tidligere)
Nesjar IF Senior Lørdag (født 2004 eller tidligere)
Nesodden IF J14/15-1 Jenter 8 (født 2014) Søndag
Nesodden IF J14/15 Jenter 8 (født 2014) Søndag
Nesodden IF Jenter 14 og 15 (født 2007/2008) Lørdag
Nordstrand IF Gul Jenter 8 (født 2014) Lørdag
Nordstrand IF Lilla Jenter 8 (født 2014) Lørdag
Nordstrand IF Hvit Jenter 8 (født 2014) Lørdag
Nordstrand IF Blå Jenter 8 (født 2014) Lørdag
Nordstrand IF Blå Jenter 9 (født 2013) Lørdag
Nordstrand IF Hvit Jenter 9 (født 2013) Lørdag
Nordstrand IF Jenter 14 og 15 (født 2007/2008) Lørdag
Oppegård IL Stolt Blå Jenter 9 (født 2013) Søndag
Oppegård IL Stolt Sort Jenter 9 (født 2013) Søndag
Oppegård IL Stolt Gul Jenter 9 (født 2013) Søndag
Oppegård IL Gold Girls Jenter 10 (født 2012) Søndag
Oppegård IL Jenter 10 (født 2012) Søndag
Rakkestad IF Jenter 11 (født 2011) Søndag
Rakkestad IF Jenter 12 (født 2010) Søndag
Rapid Athene Jenter 6 og 7 (født 2015 og 2016) Søndag
Rapid Athene Jenter 8 (født 2014) Søndag
Rapid Athene Jenter 9 (født 2013) Søndag
Rapid Athene Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Rapid Athene Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Raumnes & Årnes Jenter 13 (født 2009) Lørdag
Raumnes & Årnes Jenter 13 (født 2009) Lørdag
Rolvsøy IF Senior Lørdag (født 2004 eller tidligere)
Rolvsøy IF Senior Lørdag (født 2004 eller tidligere)
Runar, IL Sort Jenter 16 og 17 (født 2005/2006) Lørdag
Runar, IL Hvit Jenter 16 og 17 (født 2005/2006) Lørdag
Runar, IL Rød Jenter 16 og 17 (født 2005/2006) Lørdag
Rygge IL Jenter 8 (født 2014) Lørdag
Rygge IL Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Rygge IL Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Rygge IL Jenter 12 (født 2010) Søndag
Rygge IL Jenter 12 (født 2010) Søndag
Råde Girls 2015-2016 Jenter 6 og 7 (født 2015 og 2016) Søndag
Råde IL Jenter 9 (født 2013) Lørdag
Råde IL Jenter 14 og 15 (født 2007/2008) Lørdag
Råde IL Jenter 16 og17 (født 2005/2006) Søndag
Råde IL Jenter 16 og17 (født 2005/2006) Søndag
Råde IL Senior Lørdag (født 2004 eller tidligere)
Saltnes Sportsklubb Jenter 6 og 7 (født 2015 og 2016) Søndag
Saltnes Sportsklubb Jenter 09/10/11 Jenter 13 (født 2009) Lørdag
Saltnes Sportsklubb 09/10 Jenter 13 (født 2009) Lørdag
Sarpsborg FK Hvit Jenter 12 (født 2010) Søndag
Sarpsborg FK Blå Jenter 12 (født 2010) Søndag
Sarpsborg FK Sort Jenter 12 (født 2010) Søndag
Sarpsborg FK Jenter 14 og 15 (født 2007/2008) Lørdag
Sarpsborg FK Fjellhamar Jenter 14 og 15 (født 2007/2008) Lørdag
Sarpsborg FK SFK 1 Senior Lørdag (født 2004 eller tidligere)
Skiens Grane, IF Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Skiens Grane, IF Jenter 13 (født 2009) Lørdag
Ski IL Fotball Kun 2016! Gul Jenter 6 og7 (født 2015 og 2016) Lørdag
Ski IL Fotball Grønn Jenter 6 og7 (født 2015 og 2016) Lørdag
Ski IL Fotball Kun 2016! Blå Jenter 6 og7 (født 2015 og 2016) Lørdag
Ski IL Fotball Kun 2016! Rosa Jenter 6 og7 (født 2015 og 2016) Lørdag
Ski IL Fotball Rosa Jenter 6 og 7 (født 2015 og 2016) Søndag
Ski IL Fotball Lilla Jenter 6 og 7 (født 2015 og 2016) Søndag
Ski IL Fotball Gul Jenter 6 og 7 (født 2015 og 2016) Søndag
Skiptvet IL Jenter 6 og7 (født 2015 og 2016) Lørdag
Skiptvet IL Jenter 8 (født 2014) Lørdag
Skiptvet IL Jenter 11 (født 2011) Lørdag
Skiptvet IL fotball A-lag damer 1 Senior Lørdag (født 2004 eller tidligere)
Skjetten Jenter 8 (født 2014) Søndag
Skjetten Bier Grønn Jenter 10 (født 2012) Søndag
Skjetten Bier Hvit Jenter 10 (født 2012) Søndag
Spetalen skole Spetalen11 Jenter 11 (født 2011) Søndag
Sprint-Jeløy, SK NoToRacism Jenter 8 (født 2014) Lørdag
Spydeberg IL Hvit Jenter 11 (født 2011) Søndag
Spydeberg IL Blå Jenter 11 (født 2011) Søndag
Tistedalen TIF Jenter 9 (født 2013) Søndag
Tistedalen TIF Jenter 10 (født 2012) Lørdag
Tomb vgs Jenter 16 og17 (født 2005/2006) Søndag
Torp IF Jenter 8 (født 2014) Søndag
Trosvik IF Rød Jenter 10 (født 2012) Lørdag
Trosvik IF Hvit Jenter 10 (født 2012) Lørdag
Trosvik IF Hvit Jenter 10 (født 2012) Søndag
Trosvik IF Rød Jenter 10 (født 2012) Søndag
Trosvik IF Hvit Jenter 12 (født 2010) Søndag
Trosvik IF Rød Jenter 12 (født 2010) Søndag
Trosvik IF Rød/hvit Jenter 12 (født 2010) Søndag
Trøgstad/Båstad Fotballklubb Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Trøgstad/Båstad Fotballklubb Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Tune IL Jenter 6 og7 (født 2015 og 2016) Lørdag
Tune IL Jenter 9 (født 2013) Lørdag
Tune IL Rød Jenter 10 (født 2012) Lørdag
Tune IL Grønn Jenter 10 (født 2012) Lørdag
Tune IL grønn Jenter 12 (født 2010) Søndag
Tune IL rød Jenter 12 (født 2010) Søndag
Ullensaker/Kisa Grønn Jenter 10 (født 2012) Lørdag
Ullensaker/Kisa Gul Jenter 10 (født 2012) Lørdag
Ullern IF Jenter 10 (født 2012) Søndag
Vansjø/Svinndal IL Vs jentene Jenter 10 (født 2012) Lørdag
Vansjø/Svinndal IL jentene Jenter 10 (født 2012) Søndag
Vestfossen IF Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Vestfossen IF Jenter 12 (født 2010) Lørdag
Yven IF Jenter 6 og 7 (født 2015 og 2016) Søndag
Yven IF Jenter 6 og 7 (født 2015 og 2016) Søndag
Yven IF Jenter 6 og 7 (født 2015 og 2016) Søndag
Yven IF blå Jenter 9 (født 2013) Søndag
Yven IF Gul Jenter 9 (født 2013) Søndag
Yven IF Jenter 10 (født 2012) Søndag
Ås IL Fotball ÅsTiger Jenter 10 (født 2012) Søndag
Ås IL Fotball ÅsLøve Jenter 10 (født 2012) Søndag
Ås IL Fotball Hvit Jenter 11 (født 2011) Søndag
Ås IL Fotball Grønn Jenter 11 (født 2011) Søndag
Ås IL Fotball Grønn Jenter 12 (født 2010) Søndag
Ås IL Fotball J16-1 Jenter 16 og 17 (født 2005/2006) Lørdag
Øreåsen Allianseidrettslag Hvit Jenter 10 (født 2012) Søndag